Mrocznie jedwabiste audiobooki

by maynard on 20/10/2010 · 0 comments

Witajcie śmiertelnicy!

Technika nam ostatnio przyspieszyła i poszła „w długą” niczym Azatoth po paru głębszych. Oprócz przestarzałych papierowych wersji i przereklamowanych, przydrogawych e-booków, na rynek górnego swiata trafiają prawdziwe produkty dla leniuchów, czyli audiobooki.

Te wnuczęta wieczornych słuchowisk radiowych zyskują coraz większe grono zwolenników i  wyznawców. Aż zaczynam się obawiać o frekwencję na cotygodniowych spotkaniach swojego kultu, jeszcze wszyscy się zasłuchają i znowu nie będzie komu pieśni intonować.

W każdym razie tematyka książek audio poszerzyła się również o twórczość mistrza H. P. L. a konkretnie o pięć opowiadań czytanych przerażająco jedwabistym głosem Julie Hoverson. Opowiadania do słuchania możecie znaleźć na stronie www.sfsignal.com i tam zanurzyć się w mroczny i ponury świat rodem z „mojej bajki”. Mnie cudowna angielszczyzna w głosie pani Julii przypadła do gustu, jestem na TAK i zaraz znowu zapadnę w przedwieczny śmiercio-sen, kołysany lekko historią o „Kolorze z przestworzy”.

Na zakończenie lista opowiadań audio:

  • The color out of space
  • The picture in the house
  • The hound
  • Pickman’s model
  • The book

Specjalne podziękowania dla pana Braaina z Braain.pl, za wysłanie mi w mroczne głębiny wiadomości o powyzszych audiobookach.

call of cthulhu

Leave a Comment

Previous post:

Next post: