„Munchkin Cthulhu” – karcianka z humorem (Nowość!)

by maynard on 28 sierpnia 2011 · 0 comments

Post image for „Munchkin Cthulhu” – karcianka z humorem (Nowość!)

Dla miłośników talii, kartoników, kostek i wyzwań mam dziś nie lada gratkę, grę „Munchkin Cthuhlu”.

Jest to kolejna odsłona serii zabawnych gier karciano-kostkowych z sympatycznymi, komiksowymi bohaterami. Poprzednie to m.in „Munchkin z Karaibów” czy „Munchkin: łowcy głów”.

Oto co na temat „Munchkin Cthulhu” pisze wydawca, firma Black Monk Games:

„Stań przed największym munchkinowym wyzwaniem w historii…zmierz się z straszliwymi, bluźnierczymi i plugawymi stworami z Mitów Cthulhu. Czy dasz radę przetrwać? Czy ocalisz swoją duszę i unikniesz szaleństwa? Czy…zdobędziesz zwycięski Poziom?
Munchkin Cthulhu to pełna przerażającego humoru, niekolekcjonerska gra karciana osadzona w świecie Mitów Cthulhu stworzonym przez H.P.Lovecrafta. Zostań bezwzględnym Pogromcą Potworów, nieustraszonym Badaczem tajemnic, błyskotliwym Profesorem Uniwersytetu w Miskatonic lub fanatycznym Kultystą plugawych Wielkich Przedwiecznych.  Ale pamiętaj, że bycie Kultystą to zazwyczaj bilet w jedną stronę. Więc lepiej olej te Mistyczne Wizje, łyknij Glutominian Sodu, zabierz Tasak Zagłady i z Pieśnią Szaleństwa na ustach wyrżnij stada Potworów- obleśnego i odpychającego Ropuchogotha, zabójczo słodkie Chibithulhu albo pożerającego dusze Wielkiego Cthulhu…zgarnij ich Skarby i zyskaj Poziomy. A jeśli oszalejesz przy okazji? Szaleństwo nie ma znaczenia.  Liczy się zwycięstwo!

Munchkina Cthulhu jest samodzielną grą, opierającą się na mechanice gry karcianej Munchkin. Tak więc, jeśli chcesz możesz ją także łączyć z Munchkinem Edycją Rozszerzoną i dowolnymi innymi podstawkami i dodatkami do Munchkina dla jeszcze większej ilości Potworów, Skarbów i Poziomów!

Gra zawiera: 165 kolorowych kart, instrukcję, kostkę k6.”

„Munchkin Cthulhu” kupicie za 75 zł w sklepie internetowym wydawnictwa

A oto dwie przykładowe  karty:

Podziel się na:
  • Facebook
  • Blip
  • Śledzik
  • Gadu-Gadu Live
  • Wykop
  • Twitter

Brak podobnych wpisów

Leave a Comment

Previous post:

Next post: